KRAKÓW
-ZAKOPANE

 


KOTLINA
KŁODZKA


KOTLINA JELENIOGÓRSKAJAROSŁAWIEC


CZECHY
WSCHODNIE


KOTLINA JELENIOGÓRSKA CZESKI RAJCZESKIE ZAMKI

 

Trójmiasto-Kanał ElbląskiWieliczka - Kraków - OjcówPomorze Zachodnie

ZIELONE SZKOŁY

 

Jarosławiec k/ Darłowa

Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym 200m od morza w pokojach od dwu do  czteroosobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w umywalki, część posiada łazienki. Na terenie ośrodka znajduje się świetlica (zabawa taneczna, dyskoteki), plac zabaw, (huśtawki, zjeżdżalnia, mini karuzela), boisko do koszykówki (jeden kosz), miejsce na ognisko, kawiarnia z tarasem, kamienne grille, sauna, siłownia, stoły do tenisa.

Program obejmuje:

Zwiedzanie latarni morskiej w Jarosławcu, wycieczkę autokarową do Słowińskiego Parku Narodowego (ruchome wydmy), port w Ustce, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Cena: 275 zł  za 5 dniowy pobyt.

Cena obejmuje: 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie, realizacja programu, transport autokarowy Sławno – Jarosławiec – Sławno. Dojazd do dworca Sławno we własnym zakresie.

W razie zainteresowania przyślemy płytę pokazującą miejsce zakwaterowania i program „Zielonej Szkoły”


Kotlina Kłodzka

Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w pokojach dwu – trzy osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, na tereni ośrodka znajduje się pełno - wymiarowa sala gimnastyczna, siłownia,  barek, stołówka, sauna.

Program obejmuje:

Zwiedzanie: uzdrowisk Polanica Zdrój i Kudowa Zdrój, Kaplica Czaszek w Czermnej, Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Skansen u Sołtysa, Wambierzyce. Codziennie wycieczka autokarowa.

Cena: 445 zł 5 dniowy pobyt.

Cena obejmuje: transport autokarowy, 3 posiłki dziennie, ognisko z kiełbaskami, zakwaterowanie, realizację programu,  bilety wstępu, przewodnika, pilota

Uwaga codziennie wycieczka z przewodnikiem!


Międzywodzie k/ Dziwnowa

  Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym 150m od morza, w pokojach 2-4 os. plac zabaw, kawiarnia, teren ogrodzony, położony w sosnowym lesie

Program obejmuje:

Wycieczka do Kamienia Pomorskiego (Muzeum Regionalne Wolin, Muzeum Kamieni Szlachetnych, Katedra, Pałac Biskupi, Ratusz), wycieczka do Dziwnowa (przejście przez most zwodzony, zwiedzanie portu i miasteczka), możliwość rejsu statkiem, zwiedzanie Międzywodzia, ognisko z kiełbaskami, dyskoteki.

   Cena obejmuje: 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie, realizację programu, transport autokarowy Międzyzdroje – Międzywodzie – Międzyzdroje. Dojazd do Międzyzdrojów PKP we własnym zakresie.

Cena: 225 zł za 5 dniowy pobyt

         


Karpacz

Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym w pokojach dwu do sześcioosobowych z łazienkami, na terenie ośrodka znajduje się stołówka, sala bilardowa, mini siłownia 

Program obejmuje:

Wejście na Śnieżkę, Pielgrzymy, zwiedzanie zamku Chojnik, miasteczko Western Country, Góry Sokole, Krucze Skały.

Cena obejmuje: 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie, realizacje programu, transport autokarowy.

Cena: 360 zł 5 dniowy pobyt

Uwaga codziennie wycieczka z przewodnikiem!